Google+ Γαλακτοκομικά Καρυάς - Μαυρόγιαννης Θεοδόσιος: Ιδανικό ξεκίνημα για τον Α.Ο Ηρακλή Καρυάς

Δευτέρα 19 Οκτωβρίου 2015

Ιδανικό ξεκίνημα για τον Α.Ο Ηρακλή Καρυάς

Νικηφόρα ξεκίνησε το πρωτάθλημα για την ομάδα μας, καθώς νίκησε χθές τον Ατρόμητο Σχοιν/ριου 2-1 στο γήπεδο της ΚΑΡΥΑΣ!!

>>Στο πρώτο ημίχρονο ο Ηρακλής ήταν καλύτερος, άνοιξε το σκορ ενώ θα μπορούσε να διπλασιάσει τα τέρματα του και να πάει στα αποδυτηρια πιο ήρεμος. Κάτι τέτοιο δεν έγινε ούτε με την έναρξη του 2ου ημιχρόνου αφού η ομάδα μας είχε και δοκάρι και έτσι ο Ατρόμητος κατάφερε να ισοφαρίσει το ματς.

Η ομάδα μας όμως δεν τα παράτησε, έδειξε χαρακτήρα, προσπάθησε με κάθε τρόπο να βάλει ένα γκολ και να πάρει τη νίκη και φυσικά τα ΚΑΤΑΦΕΡΕ. 10 λεπτά πριν το τέλος του παιχνιδιού ο ΗΡΑΚΛΗΣ έκανε το 2-1 και πήρε 3 υπερπολύτιμους βαθμούς για τη συνέχεια του πρωταθλήματος.

>>>Το ΝΙΚΗΤΗΡΙΟ γκολ της ομάδς μας πέτυχε ο Δημήτρης Μποζιονέλος, ενώ το σκορ στο πρώτο ημίχρονο είχε ανοίξει ο Vasilis Kakoliris....

Η ομαδα μας συνεχιζει τις μεταγραφες,αυτη τη φορα επενδυοντας στο μελλον,με την αποκτηση δυο νεαρων και ταλαντουχων ποδοσφαιριστων!
Προκειτε για τους Βαγγέλης Δαμάλας και Nodas Mavrogiannis.
Τους καλωσοριζουμε στον ΗΡΑΚΛΗ και τους ευχομαστε καλη χρονια!

Τέλος θα θέλαμε να ευχαριστήσουμε τον κόσμο που ήρθε στο γήπεδο να μας στηρίξει!!!

Για νέα της ομάδας μας καθώς και ενημερώσεις για τους επόμενους αγώνες μπορείτε να γίνεται φίλοι της ομάδας μας εδώ.